Pobyty pro handicapované

Díky bezbariérovému ubytování a větší kapacitě penzionu můžeme poskytovat pobyty pro handicapované občany, pro organizace pečující o tělesně postižené.

Nabízíme zajištění ubytování a stravování v podobě plné penze na míru. Rádi připravíme naše prostory dle potřeb a požadavků.

V listopadu 2019 jsme u nás přivítali organizaci DMO pobyty a jejich klienty.

Na programu měli pěší výlet a soukromou prohlídku státního zámku Červená Lhota, divadelní představení ve Veselí nad Lužnicí, celodenní výlet do Tábora, návštěvu muzea v Jindřichově Hradci, ale i podzimní kreativní večer nebo pohádkový kvíz.

Věříme, že si pobyt u nás užili a opět se těšíme na další nezapomenutelné setkání.

Katka Maxová je nadšený člověk do své práce. Je velmi pracovitá a veselá  milá paní  s pozitivním  přístupem k životu. Díky   ní   se zlepší kvalita  života  pro   některé   klienty  s dětskou  mozkovou obrnou. Poznají   krásná   místa   nejenom    v České  Republice, ale  i   v zahraničí. Myslím, že   z pobytů  organizované   Katkou, pak   žijí   hodně   dlouho.  Moc  jí   fandíme !!!

Eliška Živná, majitelka penzionu Zlatovláska

Cyklisté vítáni

Jsme partnerem nadace Cyklisté vítáni. Zajistíme vám půjčení kol a elektrokol i pro početné skupiny.

Naši partneři:

Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jižních Čechách s přímými kontakty.

Naše ubytování prezentuje na svých stránkách i vyhledávaný ubytovací portál MegaUbytko. V kategoriích ubytování Třeboňsko a ubytování Jižní Čechy naleznete i mnoho zajímavých možností na výlety v této oblasti. Srdečně Vás zveme na návštěvu.

 

Zavřít

 

VOLNÉ POKOJE NA LÉTO 2020

Rezervujte si poslední volné pokoje
pro vaši letní dovolenou.

 

Ještě máme některé termíny volné,
pro více informací

volejte: 724 165 071

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím