Pobyty pro handicapované

Díky bezbariérovému ubytování a větší kapacitě penzionu můžeme poskytovat pobyty pro handicapované občany, pro organizace pečující o tělesně postižené.

Nabízíme zajištění ubytování a stravování v podobě plné penze na míru. Rádi připravíme naše prostory dle potřeb a požadavků.

V listopadu 2019 jsme u nás přivítali organizaci DMO pobyty a jejich klienty.

Na programu měli pěší výlet a soukromou prohlídku státního zámku Červená Lhota, divadelní představení ve Veselí nad Lužnicí, celodenní výlet do Tábora, návštěvu muzea v Jindřichově Hradci, ale i podzimní kreativní večer nebo pohádkový kvíz.

Věříme, že si pobyt u nás užili a opět se těšíme na další nezapomenutelné setkání.

Katka Maxová je nadšený člověk do své práce. Je velmi pracovitá a veselá  milá paní  s pozitivním  přístupem k životu. Díky   ní   se zlepší kvalita  života  pro   některé   klienty  s dětskou  mozkovou obrnou. Poznají   krásná   místa   nejenom    v České  Republice, ale  i   v zahraničí. Myslím, že   z pobytů  organizované   Katkou, pak   žijí   hodně   dlouho.  Moc  jí   fandíme !!!

Eliška Živná, majitelka penzionu Zlatovláska

Cyklisté vítáni

Jsme partnerem nadace Cyklisté vítáni. Zajistíme vám půjčení kol a elektrokol i pro početné skupiny.

Naši partneři:

Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jižních Čechách s přímými kontakty.

Naše ubytování prezentuje na svých stránkách i vyhledávaný ubytovací portál MegaUbytko. V kategoriích ubytování Třeboňsko a ubytování Jižní Čechy naleznete i mnoho zajímavých možností na výlety v této oblasti. Srdečně Vás zveme na návštěvu.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím