Restaurace v penzionu Zlatovláska u Červené Lhoty

Snídaně připravujeme formou švédských stolů. Naši hosté si mohou rezervovat stůl a objednat oběd či večeři.

V naší kuchyni na Vás čekají gastronomické jihočeské zážitky.

Protože jsme v Jižních Čechách a kolem nás je mnoho rybářů, kteří prodávají čerstvé ryby, pochutnat si u nás můžete na rybích specialitách jako Třeboňský kapr na všechny způsoby, smažený pstruh, štika.

Dále typická jídla jako smetanová polévka kulajda, dýňová polévka, cmunda, lívance, svíčková, typická jídla pro děti a další dobroty pro Vás rádi připravíme. Velmi chutnou specialitou jsou marinovaná žebra.

Pokud u nás budete pořádat svatbu nebo rodinou oslavu, zajistíme výborné dorty, cukroví, koláče. Po domluvě Vám další lahůdky upeče Jana Maxová.
(Právě pod jejím vedením pořádáme dvoudenní kurzy vaření nebo pečení. Minimální počet otevření kurzu jsou 4 osoby. O termínech těchto kurzů Vás budeme dostatečně dopředu informovat.)

Ve dvoře pro Vás bude připravené posezení, ohniště a gril. Připravíme Vám piknikové koše nebo v udírně vyudíme kapry. Bude možné si objednat i grilovačku prasete.

 

Naše domácí kuchyně

Tak abychom zachovali čerstvost našich pokrmů, připravujeme pro Vás denně výběr ze 3 nebo 4 hlavních jídel. Jídelní lístek dle denní nabídky.

Vše připravujeme z místních surovin, nepoužíváme žádná dochucovadla ani polotovary.

 

Otevírací doba

Červenec a srpen: úterý - neděle
od 11 do 22 hodin

Mimo sezónu: úterý - neděle
od 16 do 22 hodin

Změna otevírací doby vyhrazena.

 

 

 

Velká radostná zpráva!

Dnešním  dnem 13.6.2019, se začíná   napouštět  zámecký   rybník   u   zámku  Červená   Lhota. Protože  se  blíží   přívalové   deště, ke  konci   června   možná  i   dříve,  bude   zámecký   rybník   naplněn   vodou  a  bude  se  už  konečně  jezdit   na lodičkách.

Zámku  se  tak vrátí   jeho  přenádherná   romantická   tvář.

více

PRODLOUŽENÝ VÍKEND jen pro dva

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na několik dní do Červené Lhoty.

Připravena je pro vás večeře, prohlídka zámku nebo cyklovýlet...

PIKNIK nebo GRILOVÁNÍ?

Připravíme vám piknikové koše nebo v udírně vyudíme kapry. Rádi pro vás také připravíme grilovačku prasete. Zeptejte se nás na grilování při rezervaci pobytu.

Cyklisté vítáni

Jsme partnerem nadace Cyklisté vítáni. Zajistíme vám půjčení kol a elektrokol i pro početné skupiny.

Naši partneři:

Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jižních Čechách s přímými kontakty.

Naše ubytování prezentuje na svých stránkách i vyhledávaný ubytovací portál MegaUbytko. V kategoriích ubytování Třeboňsko a ubytování Jižní Čechy naleznete i mnoho zajímavých možností na výlety v této oblasti. Srdečně Vás zveme na návštěvu.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím